AppsPortal.pl

The Mushroom Book - świetnie wykonana aplikacja dla każdego miłośnika grzybów! [iOS]

  • Von Waldorf
  • iOS
  • 18 czerwca 2013 (11:54)
  • 1  

Pomimo, że do szczytowego sezonu na grzyby „grzybobrania” - pozostało jeszcze kilka tygodni, to już teraz każdy amator tego popularnego w naszym kraju spędzania czasu na łonie natury, będzie mógł zaznajomić się z bardzo dobrze przygotowaną od strony merytorycznej aplikacją „The Mushroom Book”, która całkiem niedawno trafiła do popularnego App Store.

Aplikacja „The Mushroom Book”, wydana została z przeznaczeniem pełnienia roli atlasu grzybów wraz z ich krótką charakterystyką. Appka napisana został przez naszego rodzimego developera Dominika Warszewskiego.


Aplikacja sama w sobie jest bardzo prosta w obsłudze. Intuicyjne menu, które osadzone zostało w bardzo schludnie i ładnie wyglądającej oprawie graficznej, z całą pewnością przypadnie Wam do gustu. Krótkie, a zarazem wyczerpujące treści, oraz odpowiednio dobrane fotografie, z całą pewnością pozwolą Wam na świadome korzystanie z zasobów lasu i nie niszczenie tego, co niejadalne lub prawnie chronione.

A więc, jeżeli szukacie bogatego w treści kieszonkowego poradnika grzybiarza, aplikacja „The Mushroom Book”, będzie dla Was doprawdy czymś wartościowym. Program wydany został w trzech językach i jest do pobrania całkowicie za darmo stąd.


Producent: Dominik Warszewski, Platforma: iOS, Urządzenie: iPad, iPhone, iPod Touch

Komentarzy: 1

Dodaj komentarz:

Ksywa:
   
   
   

Komentarze:

22 czerwca 2013 (22:46)

Szu

Pospieszyliście się z tą appką o te kilka tygodni. Byłem dziś w lesie z nadzieją przetestowania aplikacji i niestety nic nie znalazłem.

Ocena:

  • Trackback:

Logowanie lub Rejestracja

Login:
Hasło:

Popularne artykuły

Codzienny newsletter

Nasze nowe recenzje codziennie w Twojej skrzynce!

Tagi


Społeczność

Łukasz Kryściak 2012 - 2017 © AppsPortal.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone!
Projekt graficzny: RevolWEB.pl

AppsPortal.pl